skhuende
Chladenie - Kondenzačné jednotky


Koncom 90-tych rokov naša spoločnosť prijala strategické rozhodnutie o výrobe kondenzačných jednotiek, čím sme sa zaradili medzi nemnohých európskych výrobcov tejto komodity. Možno povedať, že za ten čas sme dokonale otestovali na stovkách vyrobených a fungujúcich kusoch agregátov viac výrobcov kompresorov. Nakoniec sme zvolili veľmi dobrý kompromis medzi kvalitou a cenou a sústredili sme sa na spoluprácu s výrobcami kompresorov Electrolux, Maneurop - Danfoss, Dorin, ktoré používame pre štandardne sériovo vyrábané kondenzačné jednotky. Na želanie zákazníka však zkonštruujeme kondenzačnú jednotku s kompresorom podľa jeho želania ( Bitzer, Bock, Frascold, Refcomp... ).

Ponúkame škálu kondenzačných jednotiek od asi 0,5 kW chladiaceho výkonu a vyššie podľa želania zákazníka až po stovky kW.  Kondenzačné jednotky vyrábame v prevedení : 

  • s jedným kompresorom
  • s viac kompresormi – tzv.združená centrálna kompresorová jednotka

 Kondenzačné jednotky nižších výkonov majú ako súčasť kondenzátor umiestnený na spoločnom chassiss, pri vyšších výkonoch je kondenzátor externý.
Naše kondenzačné jednotky prešli atestom TSÚ Piešťany, kde sú certifikované. Ako súčasť ku kondenzačným jednotkám vyrobíme vhodný elektrický rozvádzač.
Po dlhoročnej skúsenosti s firmami Maneurop, Dorin, Frascold, Bock, Electrolux sme nakoniec zvolili výbornú kvalitu s prijateľnou cenou.

##V prípade záujmu o vypracovanie návrhu a cenovej ponuky zadajte Vaše kontaktné údaje a my Vás v krátkom čase kontaktujeme, poprípade použite rýchly kontakt.##