skhuende
Klimatizácie - Toshiba

Centrálny VRF systém


Klimatizačné VRF systémy pre komplexné inštalácie od 12 do 150 kW

Nový S-MMS-systém ponúka bezpečnosť, spoľahlivosť, komfort pri obsluhe a modulárnu konštrukciu. Hlavnými výhodami sú flexibilnosť pri dispozičnom riešení, dlhá životnosť pri súčasne vyššej energetickej úspore. Typickými pre využitie týchto jednotiek sú objekty s požiadavkami na nízku energetickú náročnosť. Najčastejšie sa inštalujú v nákupných centrách, administratívnych budovách a predovšetkým v hoteloch.

Vďaka takmer bezhlučnej prevádzke trojrúrkového systému pribúdajú aplikácie VRF aj vo výškových obytných objektoch, kde je potrebné klimatizovať viacero miestností. Široká paleta flexibilných vnútorných jednotiek (od podstropnej jednotky s výkonom 7,5 kW až po nástenné jednotky s výkonom 0,6 kW) pokrýva akékoľvek nároky. Vnútorné jednotky s priamym odparom ponúkajú veľa výhod: jednoduchú a finančne nenáročnú montáž ako aj presnú reguláciu výkonu. Okrem toho je k dispozícii kompletný rad tepelných výmenníkov vzduch/vzduch pre zabezpečenie miestností nachádzajúcich sa uprostred budov čerstvým vzduchom. Jednotky S-MMS a S-HRM sú sami osebe ideálne pre splnenie najnáročnejších požiadavok.

Stiahnite si kompletný katalóg TOSHIBA

##V prípade záujmu o vypracovanie návrhu a cenovej ponuky zadajte Vaše kontaktné údaje a my Vás v krátkom čase kontaktujeme, poprípade použite rýchly kontakt.##